Plzeňský krajský svaz házené

Sponser Food

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<červenec 2024>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Adresář trenérů žactva

 

ADRESÁŘ TRENÉRŮ ŽACTVA 2019-20




PŘÍPRAVKA






klub jméno trenéra telefon e-mail
DHC Plzeň Přerost Karel 603 878 487 hd.montana@seznam.cz
HK Rokycany Valešová Monika 603 762 465 monika.valesova@centrum.cz
Hvězda Cheb Spálovský Petr 608 652 943 pspalovsky@gmail.com
Lázně Kynžvart Radová Daniela 777 102 332 danus.radova@post.cz
Slavia VŠ Plzeň Mládová Eliška/Hlavsová Hana
hlavsova.hana@seznam.cz
Sokol Šťáhlavy Holý Jan 725 665 701 jan.1972@seznam.cz
Talent Plzeň Černý Tomáš 774 153 003 tomascernochcerny@seznam.cz




MINI 4+1






klub jméno trenéra telefon e-mail
DHC Plzeň Přerost Karel 603 878 487 hd.montana@seznam.cz
HK Rokycany Vozková Lenka 723 719 684 hanzlikova.l@centrum.cz
Hvězda Cheb Míšanková Iveta 608 518 907 Iveta.Misankova@seznam.cz
Lázně Kynžvart Lišková Miluše 731 109 146 mia.liska@seznam.cz
Slavia VŠ DÍVKY Tureček Filip 777 582 124 fida.tury@seznam.cz
Slavia VŠ HOŠI Klíma Lukáš 603 287 576 klimalukas@volny.cz
Sokol Šťáhlavy Cetkovský Tomáš
tomas.cetkovsky@email.cz
Slavoj Tachov Eidelpes Luděk 605 790 347 hazena.tachov@seznam.cz
Talent Plzeň Černý Tomáš 774 153 003 tomascernochcerny@seznam.cz
Starý Plzenec  Voves Zdeněk  604 663 755 zd.voves@seznam.cz


 




MINI 5+1






klub jméno trenéra telefon e-mail
DHC Plzeň Jordanovová Věra 607 950 410 vera.jordanovova@seznam.cz
HC Plzeň Škvařilová Libuše 777 256 603 libuseskvarilova@seznam.cz
Hvězda Cheb Prošková Petra 604 504 907 petra.proskova@seznam.cz
Lázně Kynžvart Placek Jan 777 594 263 placek_jan@seznam.cz
Házená Rokycany Vozková Lenka 723 719 684 hanzlikova.l@seznam.cz
Slavia VŠ DÍVKY Tureček Filip 777 582 124 fida.tury@seznam.cz
Slavia VŠ HOŠI Klíma Lukáš 603 287 576 klimalukas@volny.cz
Sokol Šťáhlavy Tomáš Fridrich 775 065 929 tomasfridrich568@seznam.cz
Slavoj Tachov Eidelpes Luděk 605 790 347 hazena.tachov@seznam.cz
Talent Plzeň Černý Tomáš 774 153 003 tomascernochcerny@seznam.cz
Háje Praha Ferencová Alena 604 545 975 aferencova74@gmail.com
Starý Plzenec    Voves Zdeněk   604 663 755 zd.voves@seznam.cz

 

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ







klub jméno trenéra telefon e-mail
DHC Plzeň Šmrha David 606 431 255 david.smrha@volny.cz
Hvězda Cheb Míšanek Martin 777 573 093 martin.misanek@email.cz
Lázně Kynžvart Soukupová Irena 725 848 188 veprekova.irena@seznam.cz
Slavia VŠ Plzeň M.Kovářová / F. Tureček / 777582124 ramicka1@atlas.cz , fida.tury@seznam.cz
HK Rokycany Sixtová Ivana 602 169 425 i.sixtova@seznam.cz
Slavoj Tachov Eidelpes Luděk 605 790 347 hazena.tachov@seznam.cz








MLADŠÍ ŽÁCI





klub jméno trenéra telefon e-mail
HK Rokycany Valeš Jiří 605 955 637 JIRIVALES1@gmail.com
Slavia VŠ Plzeň Klíma Lukáš 603 287 576 klimalukas@volny.cz
Sokol Šťáhlavy Nolč Miroslav 604 235 362 adelanolcova@seznam.cz
Talent Plzeň Hynek Jiří 725 998 643 hynek@talentplzen.cz
DHC Plzeň Šmrha David 606 431 255 david.smrha@volny.cz








STARŠÍ ŽÁKYNĚ





klub jméno trenéra telefon e-mail
DHC Plzeň Šmrhová Jarka 607 703 698 jarka.krat@volny.cz
HC Plzeň Bláha Adolf 724 363 868 adolf.blaha@seznam.cz
Hvězda Cheb Pražák Petr 734 863 723 petrpragi@gmail.com
Lázně Kynžvart Sobotík Petr 728 208 878 petrrsobotik@seznam.cz
Slavia VŠ Plzeň M. Kovářová / L. Bílá
ramicka1@atlas.cz , lenka.bila@volny.cz
Slavoj Tachov Mráz František 603 544 111 hazena.tachov@seznam.cz








STARŠÍ ŽÁCI





klub jméno trenéra telefon e-mail
HK Rokycany Holšan František 734 378 252 Fholsan@seznam.cz
Slavia VŠ Plzeň Bureš Martin

Sokol Šťáhlavy Pavlíček Adolf 774 645 429 adpavli@seznam.cz
Talent Plzeň Robert Miček 605 404 784 robert.micek@seznam.cz