Plzeňský krajský svaz házené

Sponser Food

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<červenec 2024>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Adresář oddílů

             

Adresář oddílů a klubů házené Plzeňského KSH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

DHC PLZEŇ

 

Šmrhová Jaroslava

 

mob.:

607 703 698

 

 

http://www.dhcplzen.cz/

Sokolovská 40

 

e-mail:

jarka.krat@volny.cz

 

 

hřiště:

E. Krásnohorské 10

323 00  Plzeň

 

   

 

 

hala

Plzeň

 

 

   

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

HC PLZEŇ

 

Škvařilová Libuše

 

mob.:

777 256 603

 

 

http://hazenaplzen.cz/

Krokova 18

 

e-mail:

libuseskvarilova@seznam.cz

 

 

hřiště:

Poříční 215/ 6

326 00 Plzeň

 

   

 

 

umělá tráva

Plzeň - Božkov

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

TJ KOŠUTKA o.s.

Krafka Jaroslav

 

mob.:

603 414 851

 

 

   

Ke Křižovatce 597

 

e-mail:

jaroslav@krafka.net

 

 

hřiště:

V Lomech 9a

330 08 Zruč-Senec

     

 

 

umělá tráva

Plzeň

       

 

 

 

      - muži

Ryba Tomáš

   

724 518 817

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

4.

LOKOMOTIVA PLZEŇ

Šik Vojtěch st.

 

mob.:

608 962 288

 

 

http://www.hazena.tjloko-plzen.cz/

Božkovská 53

 

e-mail:

vsikst@gmail.com

 

 

hřiště:

Úslavská 75

326 00 Plzeň

 

   

 

 

hala

Plzeň

 

 

   

 

 

377 444 827

326 00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

Ruml Jiří

 

mob.:

604 759 935

 

 

http://hkslaviaplzen.cz/

Baarova 12

 

e-mail:

jiriruml60@seznam.cz

 

 

hřiště:

U Borského parku 19

301 00 Plzeň

 

   

 

 

hala, um.povrch     Plzeň

 

 

   

 

 

                                 - muži

Hanzlík Jakub

 

 

jakub.hanzlik@matgroup.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

TALENT PLZEŇ při Bolevecké ZŠ,z.s.

Hynek Jiří

 

mob.:

725 998 643

 

 

http://talentplzen.cz/

U Velkého rybníka 113

e-mail:

hynek@talentplzen.cz

 

 

hřiště:

Bolevecká ZŠ Plzeň

323 00

 

   

 

 

hala,tartan

Nám.Odboje 18

 

 

   

 

 

Černý 774 153 003

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Házená  ROKYCANY z.s.

Klička Petr

 

mob.:

777 068 288

 

 

http://www.hkrokycany.cz/

 

 

 

e-mail:

info@hkrokycany.cz

 

 

hřiště:

J.Růžičky 1110

 

 

 

 

 

 

hala

Rokycany

 

 

   

 

 

774 429 362

 

 

 

   

 

 

                                 - muži

Klička Petr

 

 

777 068 288

 

 

 

 

 

 

 

0fredy@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

HK STARÝ PLZENEC

Chlad Ivan

 

mob.:     

732 228 172

 

 

hřiště:

Smetanova 70

Komenského 27

 

e-mail:

ivanchlad@centrum.cz

 

tartan

Starý Plzenec

323 00 Plzeň

     

 

 

604 663 755

         

 

 

                                 - muži B

Voves Zdeněk

   

604 663 755

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

SOKOL ŠŤÁHLAVY z.s.

JUDr.Balek Vácalv

 

mob.:

605 373 418

 

 

https://hazenastahlavy.webnode.cz/

Jiráskova 154

 

e-mail:

balek.vaclav@volny.cz

 

 

hřiště:

U hřiště 525

332 03  Šťáhlavy

     

 

 

antuka

Šťáhlavy

 

     

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

TJ SLAVOJ TACHOV

Eidelpes Luděk

 

mob.:

605 790 347

 

 

http://www.hazena.tachov.cz/

 

 

e-mail:

hazena.tachiov@seznam.cz

 

hřiště:

Pobřežní 1656

 

 

 

ludek.eidelpes@seznam.cz

 

hala

Tachov

 

 

   

 

 

723 401 322

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

FK HVĚZDA CHEB

Prokopová Petra

 

mob.:

777 320 012

 

 

http://mladezhazena.hvezdacheb.cz/

Riegerova 1311/15

 

e-mail:

petra.prokopova75@seznam.cz

 

 

hala: SH Cheb

U stadionu 1295/1

35002 Cheb

 

   

 

 

776 852 445

Cheb

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

TJ SOKOL LÁZNĚ KYNŽVART

Radová Daniela

 

mob.:

777 102 332

 

 

https://www.hazena-kynzvart.cz/

Královské svahy 433

 

e-mail:

danus.radova@post.cz

 

hřiště:

Nádražní 436

354 91 Lázně Kynžvart