Plzeňský krajský svaz házené

Sponser Food

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<červenec 2024>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
8.2.2020 otevřeno: 298 x

Přehled turnajů žactva zima-jaro 2020

aktualizace 9.3. doplněny termíny turnajů HC

 

PŘEHLED VŠECH TURNAJŮ ŽACTVA

PLZEŇSKÉ LIGY JARO 2020

 




STARŠÍ ŽÁCI
turnaje
2x20 min.
21.3.20 TALENT PLZEŇ
5 min.přestávka
18.4.20 SLAVIA VŠ PLZEŇ
1 time-out na zápas
17.5.20 SLAVIA VŠ PLZEŇ
vyloučení 2 min.




STARŠÍ ŽÁKYNĚ



14.3.20 LÁZNĚ KYNŽVART


21.3.20 HVĚZDA CHEB
2 x 20 min.
25.4.20 DHC PLZEŇ
1 minuta přestávka
3.5.20 SLAVIA VŠ PLZEŇ
1 time-out na zápas
23.5.20 SLAVOJ TACHOV B
vyloučení 2 min.
31.5.20 HC PLZEŇ









MLADŠÍ ŽÁCI
22.2.20 DHC PLZEŇ
10 min.osobní obrana
22.3.20 TALENT PLZEŇ A
shot-out
19.4.20 ROKYCANY
20 minut hra
30.5.20 ZATÍM NEVÍME POŘADATELE
time-out - 1 osobka, 1 hra

vyloučení 1min.







MLADŠÍ ŽÁKYNĚ



15.3.20 ROKYCANY (přeloženo z 26.1.)
10 min.osobní obrana
28.3.20 SLAVOJ TACHOV
shot-out
26.4.20 HVĚZDA CHEB
20 minut hra
24.5.20 SLAVIA VŠ A
time-out - 1 osobka, 1 hra

vyloučení 2min.

do HN součet výsledku

osobka + hra










Mini 4+1



23.2.20 HVĚZDA CHEB


28.3.20 ROKYCANY
pořadatel - zajišťuje
3.5.20 TALENT PLZEŇ
rozhodčí
31.5.20 LÁZNĚ KYNŽVART – medailový









Přípravka 4+1



22.2.20 HVĚZDA CHEB


21.3.20 DHC PLZEŇ
pořadatel zajišťuje
25.4.20 ŠŤÁHLAVY
rozhodčí
24.5.20 LÁZNĚ KYNŽVART


6.6.20 SLAVIA VŠ PLZEŇ – medailový






Mini 5+1



Skupina C 8.3.20 Hvězda CHEB


Skupina A 14.3.20 DHC Plzeň


Skupina B 29.3.20 TACHOV


Skupina C 5.4.20 LÁZNĚ KYNŽVART


Skupina A 25.4.20 TALENT Plzeň


Skupina C 17.5.20 HC Plzeň JEN 6+1


Skupina B 17.5.20 ŠŤÁHLAVY


Skupina B 6.6.20 ROKYCANY


Skupina A 7.6.20 SLAVIA VŠ Plzeň